+90 224 366 98 96
+90 224 366 91 22
akadiyaliz@akadiyaliz.com

Hakkımızda

Tıbbi donanımı ve altyapısı ile kalite yönetim sistemini ilke edinerek farklı olmayı amaçlayıp, bu konuda araştırmacı ve uzman kadrosu ile tüm konuklarımızın şikayet ve dileklerini önceliğimiz kabul ederek, çalışmalarımızı bu doğrultuda yürütmekteyiz.

AKA DİYALİZ

Neden Biz?

Merkezimiz 2008 yılından bu yana Bursa Yıldırım bölgesinde 49 adet hemodiyaliz cihazı ile hizmet vermektedir. Merkezimizde 2 ayrı hemodiyaliz salonu ve HBS (+) alanımız mevcuttur. Her ay hasta beslenme takipleri yapılarak, hastalarımızın diyet ve tedavileri diyetisyen kontrolünde düzenlenmektedir. Hastanın evinden merkeze ve tedavi sonrası merkezden evine servis araçlarımız ile ulaşım hizmeti sağlanmaktadır.

Kliniğimizden Kareler

Doktorlarımız

hüseyin çelik
Hüseyin Çelik

Nefroloji Uzmanı

ibrahim kazancı
İbrahim Kazancı

Diyaliz Hekimi

erol bahçe
Erol Bahçe

Diyaliz Hekimi

ecem ergün
Ece Ergün

Uzman Diyetisyen

Hizmetlerimiz

  • Hepatit B (+) hastalarımıza ayrı bölümlerde, ayrı cihazlarla ve ayrı personel ile hizmet verilmektedir.
  • Hastalarımıza hizmet aldıkları süre boyunca diyetisyen kontrolünde hazırlanan ara öğün yiyecek hizmetleri merkezimiz tarafından sunulmaktadır.
  • Hastalarımıza birbirlerine engel olmayacak şekilde kulaklıkları ile istedikleri kanalları LCD ekran TV’lerde rahatlıkla izleme imkanı sağlanmaktadır.
  • Hastalarımızın, tedavi salonlarına alınmadan önce kıyafetlerini bırakabilecekleri kilitli dolapların bulunduğu bay ve  bayan soyunma odaları mevcuttur. Hastalarımız için özel tutacak bölümleri bulunan bay ve bayan wc’ler ve engelli hastalarımız için de ayrıca wc bulunmaktadır.
  • Hastalarımız evlerinden klimalı servis araçlarımızla alınarak, seanslarını tamamladıktan sonra tekrar evlerine ulaştırılmaktadır.
  • Hastalarımızın her ay yapılması gerekli tahlilleri anlaşmalı laboratuvarımızda yapılmaktadır.
  • Merkezimizde resmi tatiller ve bayramlar dahil olmak üzere yıl boyunca hizmet sunulmaktadır.

KURUMUMUZ SGK İLE ANLAŞMALIDIR.
Merkezimizde tedavi görmekte olan hastalar, diyaliz tedavisini ve anlaşmalı kurumun öngördüğü tahlilleri merkezimizde HİÇBİR ÜCRET ÖDEMEDEN yaptırılabilmektedir.

Teknik Dökümanlar

DİYALİZ CİHAZLARI

Merkezimizde Gambro,  Braun ve Fresenıus  marka hemodiyaliz cihazları ile hizmet vermekteyiz.

SU SİSTEMİ

Merkezimizde Fresenıus Aqua Ro marka su sistemi bulunmaktadır. Kullanılan suyun bakteriyolojik ve kimyasal analizleri  ‘Diyaliz Yönetmeliğine göre istenilen periyotlarda yaptırılmaktadır.

MERKEZİ ISITMA VE SOĞUTMA SİSTEMİ

Merkezimizde mevsimsel koşullara uygun olarak ısıtma ve soğutma sistemi mevcuttur.

JENERATÖR VE REGÜLATÖR

Merkezimizde 182 KWA Jeneratör ve regülatör sistemi bulunmaktadır.

ELEKTRONİK TARTI SİSTEMİ

Ayakta durmakta zorluk çeken hastalarımızın tekerlekli sandalyelerinde tartılabilmelerine olanak sağlayan Elektronik Tartı Sistemi bulunmaktadır.

Dilediğiniz zaman bizimle iletişime geçebilirsiniz.